ad
x

मिस वर्ल्डका लागि अमेरिका उड्दै नम्रता

person explore access_timeमंसिर २, २०७८ chat_bubble_outline0

मिस नेपाल वर्ल्ड नम्रता श्रेष्ठ नोभेम्बर २० अर्थात मंसिर ४ गते अमेरिका उड्ने भएकी छन् । अमेरिकाको सान जुआन, पोर्टो रिकोमा आयोजना हुने मिस वर्ल्ड २०२१ मा नेपालको प्रतिनिधित्व गर्न उनी त्यसतर्फ उड्न लागेकी हुन् ।


मिस नेपाल आयोजक संस्था द हिडन ट्रेजरले विहिबार राजधानीमा एक कार्यक्रमको आयोजना गर्दै मिस नेपाल विजेताहरू प्रतियोगिताका लागि तयार रहेको जानकारी दिएको छ । कार्यक्रममा मिस वर्ल्डका लागि नम्रताले तयार पारेको दुई भिडियो देखाइएको थियो । एक भिडियोमा उनको परिचय रहेको थियो भने दोस्रोमा ब्युटी विथ पर्पस विधाका लागि उनले धादिङमा निर्माण गरेको झोलुंगे पुलको जानकारी थियो । ५० लाखको खर्चमा धादिङमा उनले बनाएको पुल केही दिन अगाडिबाट सञ्चालनमा आएको हो । जसको उद्घाटन निलकण्ठ नगरपालिकाका मेयर भीमप्रसाद गौतम, मिस नेपाल वर्ल्ड नम्रता श्रेष्ठ र द हिडन ट्रेजरका अध्यक्ष दिवाकर राजकर्णिकारले संयुक्त रुपमा गरेका थिए । कार्यक्रममा आफुले बनाएको पुलबाट २० हजारभन्दा बढी स्थानीयले लाभ लिने नम्रताले बताइन् । नम्रताले नेपालले मल्टिमिडिया र व्युटी विथ पर्पसको अलवा उपाधि समेत नेपाल ल्याउने कोसिस आफ्नो रहेको सुनाइन् । उनले एपमार्फत आफूलाई भोट गर्न समेत सबैमा आग्रह गरिन् ।मिस वर्ल्डमा नम्रतालाई सृजनशील प्रतिभाको रुपमा प्रस्तुत गर्न विशिष्ट प्रशिक्षकद्वारा उत्कृष्ट र गतिशील प्रशिक्षण समेत प्रदान गरिएको द हिडन ट्रेजरका अध्यक्ष दिवाकर राजकर्णिकारले बताए । कार्यक्रममा नोभेम्बर तेस्रो साता सुप्रिया श्रेष्ठले फिलिपिन्समा भर्चुअल रुपमा हुने मिस अर्थ प्रतियोगितामा भाग लिने जानकारी समेत दिइयो ।सुप्रिया सामाजिक परियोजनाका लागि रोजिएको काठमाडौं महानगरपालिका १७ स्थित धोबीचौरमा रहेको पुरानो ढुंगेधारा संरक्षणमा जुटेकी छिन् । त्यस्तै मिस नेपाल सुप्रानेसनल सुश्री शिमल कनौजिया भने भर्खरै पोल्याण्डमा सम्पन्न मिस सुप्रानेसनलमा नेपालको प्रतिनिधित्व गरेर फर्किएकी छन् ।कोरोना महामारीको कारण टोकियोमा पूर्वनिर्धारित मिस इन्टरनेसनल भने यो वर्ष नहुने भएको द हिडन ट्रेजरले जानकारी दिएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।