ad
x

‘गाउँ आएको बाटो’ मार्फत फर्किए नविन

person explore access_timeमंसिर ८, २०७८ chat_bubble_outline0

नविन सुब्बा फिल्म निर्देशनमा फर्किएका छन् । करिव दश बर्ष अगाडि ‘गुड बाई काठमाडौं’ निर्देशन गरेका सुब्बा ‘गाउँ आएको बाटो’ फिल्म मार्फत निर्देशनमा फर्किन लागेका हुन् । मंगलबार राजधानीमा एक कार्यक्रमका बीच फिल्म निर्माण घोषणा गरिएको हो । धेरैपछि निर्देशकमा फर्किन पाउँदा खुसी लागेको सुब्बाले बताए ।


फिल्म ‘गाउँ आएको बाटो’ भोजपुरको ग्रामिण क्षेत्रमा छायांकन हुनेछ । राई समुदायको कथामा निर्माण हुन लागेको फिल्ममा दयाहाङ राई, पशुपति राई, खानुमा राई, केशव राई, प्रमिशा राई, प्रेम सुब्बा लगायतका कलाकारको मुख्य भूमिका रहनेछ ।फिल्म खिच्न निर्देशक सुब्बाले अमेरिकाबाट मार्किन कापरोन छायाँकार झिकाएका छन् । आफ्नो सोच नमिल्ने र खर्चको हिसाबले पनि धान्न नसक्ने भएकाले अमेरिकाबाट छायाँकार झिकेको सुब्बाको भनाइछ ।  फिल्मको कार्यकारी निर्मातामा नेपालबाट सञ्जु राई, हङकङबाट देवराज राई, यूकेबाट नरहाङ राई र अमेरिकाबाट भीम राई रहेका छन् ।हङकङ, मकाउ, नेपाल, यूके, अमेरिका, बेल्जियम, साउथ कोरिया, नेदरल्यान्ड, पोर्चुगल र जर्मनी निवासी व्यक्तिहरु फिल्मको सह–निर्मातामा रहेका छन् । कार्यक्रममा निर्देशक सुब्बाले फिल्म राम्रो बनाउन प्रयास गर्ने बताए । अभिनेता दयाहाङ राईले नविन सुब्बासँग काम गर्नु आफ्ना लागि अवसर र चुनौती दुवै रहेको बताए । सुब्बाको टेलिफिल्म ‘दलन’ मा काम गरेका दयाहाङले फेरि काम गर्ने अवसर मिल्दा खुसी लागेको सुनाए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।