ad

पीएसजीविरुद्ध सिटीको उत्कृष्ट पुनरागमन

person explore access_timeमंसिर ९, २०७८ chat_bubble_outline0

एक गोलले पछि परेको स्थिति उल्टाउँदै म्यानचेस्टर सिटीले पेरिस सेन्ट जर्मेनलाई २-१ गोलले पराजित गरेको छ । जीतसँगै सिटीले च्याम्पियन्स लिगको अन्तिम १६ मा आफ्नो स्थान पक्का गरेको छ ।


खेलको ५० औँ मिनेटमा किलियान एम्बाप्पेले पीएसजीलाई अग्रता दिलाए पनि राहिम स्टर्लि र ग्याब्रियल जिसुसले गोल गर्दै पेप ग्वार्डिओलको टोलीलाई शानदार जीत दिलाए । जीतसँगै समूह ए को शीर्ष स्थानमा सिटीको १२ अंक रहेको छ भने पीएसजी ८ अंकसहित दोस्रो स्थानमा छ । हारका बावजुद पीएसजीले पनि नकआउट चरणमा स्थानमा बनाएको छ । समूहको अर्को खेलमा आरबी लेइपजीगले क्लब ब्रगलाई ५-० गोलले हरायो । अन्तिम खेलअघि दुवै टोलीको ४-४ अंक मात्र रहेको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।