ad
फाेटाेफिचर

होटल सेभेन स्टारमा एमाले महाधिवेशनको रौनक–धरहरादेखि पानी जहाजसम्म (फोटोफिचर)

person explore access_timeमंसिर ९, २०७८ chat_bubble_outline0

एमालेको १० औँ महाधिवेशन अन्तरगत बन्दसत्र सञ्चालन हुने सौराहास्थित होटल सेभेन स्टार परिसमा बेग्लै रौनक देखिन्छ। बन्द सत्रस्थललाई भव्य बनाउन स्वयम् सेवकहरू मञ्च निर्माणदेखि वाल पेन्ट, आवश्यक ब्यानर टाग्नेलगायतका काममा व्यस्त देखिन्छन् ।


कलाकारहरूले सेभेन स्टार प्रवेश गर्ने वालहरूमा नेपालको पहिचान झल्काउने विभिन्न पेन्ट गरिरहेका छन् जसमा धरहरा, रानीपोखरी, पानीजहाज बुद्धदेखि सगरमाथा र विभिन्न सांस्कृतिक पक्षहरू रहेका छन् । वाल पेन्टमा संलग्न ललितकला क्याम्पसकी पेन्ट आर्टिस्ट सुभेच्छा थापाले २० जनाको हाराहारीमा खटिएर विभिन्न देशको  पहिचान झल्किने पेन्टहरू गरिएको बताइन् । यस्तै बन्दसत्र स्थल वरपर एमालेको झण्डा, चुनाव चिन्ह जताततै देख्न सकिन्छ भने प्रवेश गेट र ठाउँ ठाउँमा एमाले अध्यक्ष केपी वलीका बडेमानका तस्बिर देख्न सकिन्छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।