ad

तनहुँ काँग्रेसको सभापतिमा न्यौपाने र आलेबीच प्रतिस्पर्धा हुने

person explore access_timeमंसिर ९, २०७८ chat_bubble_outline0

नेपाली काँग्रेसको तनहुँ जिल्ला कार्यसमितिको सभापतिमा दुई जना आकांक्षीका बीच प्रतिस्पर्धा हुने भएको छ । मंसिर ११ गते हुने अधिवेशनमा अहिलेका जिल्ला सभापति वैकुण्ठ न्यौपाने र कार्यवाहक सभापति जितप्रकाश आलेबीच प्रतिस्पर्धा हुने भएको हो । दुवै समूह प्यानलसहित चुनावमा जाने भएका छन् ।


न्यौपाने स्थानीय निर्वाचनमा ब्यास नगरपालिकाको प्रमुखमा निर्वाचित भएपछि आलेलाई पार्टीले कार्यवाहक सभापति बनाएको थियो । न्यौपानेको टीमबाट उपसभापतिमा उदयराज गौली र बालकृष्ण घिमिरे उम्मेदवार बनेका छन् । यस्तै, सचिवमा किसान गुरुङ र केशबहादुर सुनार, सहसचिवमा मिलन आले र धिरेश खनाल छन् ।त्यसैगरी आलेको टिमबाट उपसभापतिमा राजेन्द्रकृष्ण श्रेष्ठ र देवकुमार श्रेष्ठ उम्मेदवार बनेका छन् । सचिवमा भने सहदेव अधिकारी र लक्ष्मीभक्त खनाल, सहसचिवमा परमेश्वर भट्टराई र हुतमणि अधिकारीले उम्मेदवारी दिएका छन् । कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।