ad
x

टेन्डी शेर्पाको सम्झनामा श्रद्धाञ्जली कार्यक्रम

person explore access_timeमंसिर १०, २०७८ chat_bubble_outline0

राष्ट्रिय खेलकुद परिषद् (राखेप) का पूर्व उपाध्यक्ष स्व. लामा टेन्डी शेर्पाको निधनमा राखेपले शुक्रबार श्रद्धाञ्जली कार्यक्रम आयोजना गरेको छ ।


त्रिपुरेश्वरस्थित राखेप हातामा भएको कार्यक्रममा राखेपका सदस्य–सचिव विष्णुराज ढकाल, प्रशासन विभागका विभागीय प्रमुख कुलबहादुर थापा, खेलकुद प्रतियोगिता तथा योजना विभागका प्रमुख मधुसूदन बस्नेत, तालिम तथा प्रशिक्षण विभागका निर्देशक अर्जुन विक, राष्ट्रिय टिम तयारीका निर्देशक महेन्द्र राई, शाखा प्रमुख, कर्मचारी, खेलाडीलगायतले स्व. लामाको तस्बिरमा पुष्पगुच्छा चढाइ भावपूर्ण श्रद्धाञ्जली अर्पण गरेका थिए ।त्यसअघि पूर्व उपप्रधानमन्त्री वामदेव गौतम, युवा तथा खेलकुद मन्त्री महेश्वरजंग गहतराज, संघीय सांसद एवं नेपाल ओलम्पिक कमिटीका अध्यक्ष जीवनराम श्रेष्ठ, नेपाल बास्केटबल संघका पदाधिकारी, राष्ट्रिय खेल संघका पदाधिकारी, खेलाडी, प्रशिक्षकलगायतले बौद्धस्थित शेर्पा गुम्बामा राखिएको स्व. लामाको पार्थिव शरीरमा झण्डा ओढाउनुका साथै पुष्पगुच्छा चढाइ अन्तिम श्रद्धाञ्जली अर्पण गरेका थिए । स्व. लामोको शुक्रबारै जम्बु डाँडामा अन्त्येष्टि गरिएको छ । लामाको गत बुधबार निधन भएको थियो ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X