भिल्लारियालविरुद्ध बार्सिलोनाको संघर्षपूर्ण जीत

person explore access_timeमंसिर १२, २०७८ chat_bubble_outline0

खेलको अन्त्यतिर गोल गर्दै बार्सिलोनाले भिल्लारियाललाई ३–१ गोलअन्तरले पराजित गरेको छ । शनिबार राति भएको खेलमा सबै गोल दोस्रो हाफमा भएको थियो ।


फ्रयांकी डि योङले खेलको ४८ औँ मिनेटमा गोल गर्दै बार्सालाई अग्रता दिलाए । तर, ७६ औँ मिनेटमा सामुएल चुकवेजेले भिल्लारियालका लागि बराबरी गोल फकाए । बराबरीतर्फ खेल अघि बढिरहँदा मेम्फिस डिपायले ८८ औँ मिनेटमा गोल गर्दै बार्सिलोनालाई अग्रता दिलाए । त्यसपछि इन्जुरी समयमा फिलिपे काउटिन्होले पेनाल्टीमार्फत गोल गर्दै बार्सालाई जीत दिलाए ।जीतपछि बार्सिलोना १४ अङ्कसहित लिगको सातौँ स्थानमा रहेको छ । भिल्लारियाल भने १६ अङ्कसहित लिगका १२ औँ स्थानमा छ । शनिबार नै भएका अन्य खेलमा भ्यालेन्सिया र रायो भायोकानो र मायोर्का र गेटाफेले बराबरी खेले । सेल्टाभिगोले आलाभेसलाई २–१ गोलले हरायो ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।