ad
x

एमाले महाधिवेशनमा लञ्च ब्रेक (तस्बिरहरु)

person explore access_timeमंसिर १३, २०७८ chat_bubble_outline0

नेकपा एमालेको १० औँ राष्ट्रिय महाधिवेशनमा अब निर्वाचनको प्रतीक्षा भइरहेको छ । विभिन्न पदमा उम्मेदवारहरूले आफ्नो मनोनयन दर्ता गरिसकेका छन् । केन्द्रीय निर्वाचन आयोगले मतदाताहरूको नामावलीसमेत प्रकाशित गरिसकेको छ । आजै साँझ मतदान हुने कार्यतालिका रहेको छ । यसबीच निर्वाचनको पर्खाइमा रहेका प्रतिनिधिहरूलाई महाधिवेशनस्थलमा खानाको व्यवस्थासमेत गरिएको छ । हेरौँ तस्बिरहरु :
कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।