ad
x

'बा' को पछि लाग्दा घनश्याम र योगेशहरुको राजनीति संकटमा : सिंह

person explore access_timeमंसिर १३, २०७८ chat_bubble_outline0

अखिल(क्रान्तिकारी)की अध्यक्ष पञ्चा सिंहले केपी ओलीका कारण घनश्याम भुसाल र योगेश भट्टराईहरूको समेत राजनीति सङ्कटमा फसेको टिप्पणी गरेकी छिन । अखिल(क्रान्तिकारी)महेन्द्र रत्न बहुमुखी क्याम्पस समिति ईलामद्वारा सोमबार आयोजित कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्ने क्रममा नेतृ सिंहले समाजले आशा गरेका नेताहरू ओलीको पछि लाग्दा उनीसँगै उनीहरूको राजनीति समेत जोखिममा परेको बताएकी हुन् । 


विद्यार्थी नेताहरू दिनेश पुन ,मदन भट्टराई  र खगेन्द्र सुवेदी लगायतले स्वागत मन्तव्य राखेको कार्यक्रमलाई प्रमुख अतिथिको रूपमा उपस्थित सिंहले ​ओली नेतृत्वमा रहेको सरकार ढालेर उनलाई बालकोट र एमाले नेतृत्वमा रहेका प्रदेश सरकारहरू ढालेर साना ओलीहरूलाई पनि घर फिर्ता पठाइसकिएको भनाइ राखेकी थिइन् ।  "आउने  स्थानीय तहको निर्वाचनपछि देशभरका पालीका र वडाहरूबाट 'भुरे टाकुरे ओली'हरुलाई समेत बिदा गरेर एमाले मुक्त मुलुक निर्माण गरिनेछ," नेतृ सिंहले अगाडी भनिन् । कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।