ad
x

ओलीको नेतृत्व एमालेका लागि मात्र नभई देशकै लागि आवश्यक : रघुवीर महासेठ

person explore access_timeमंसिर १३, २०७८ chat_bubble_outline0
file photo

नेकपा एमालेको दशौं महाधिवेशनमा केपी शर्मा ओलीले सार्वजनिक गरेको सूचीअनुसार सचिव पदमा उम्मेदवारी दिएका रघुवीर महासेठले अहिले टीममा नपरेर छुटेका कतिपय नेतालाई तीन महिनाभित्र पार्टी कमिटीमा ल्याइने दाबी गरेका छन् ।


सोमबार साँझ महाधिवेशन स्थलमा पत्रकारहरुसँग कुरा गर्दै महासेठले अहिले देशमा एमालेको विकल्प नरहेको र केपी शर्मा ओलीको नेतृत्व एमालेका लागि मात्र नभई देशकै लागि आवश्यक रहेको बताए । उनले भने, ‘केही साथी विभिन्न कारणले छुट्नु भएको छ, तर उहाँलाई समेट्ने काम हुन्छ । जति साथीहरु छुट्नु भएको छ, तपाईहरु हेर्नुहोला, तीन महिनाभित्र फेरि उहाँहरु संगठित भएर यही कमिटीमा आएर काम गर्नुहुन्छ ।’आवश्यकता अनुसार विभिन्न समयमा पार्टी कमिटीमा कतिपयलाई मनोनित गरेका उदाहरण रहेको भन्दै उनले अहिले टीममा नपरेका साथीहरुलाई मनोनित गरेर पार्टी कमिटीका जिम्मेवारीमा राखिने उनको भनाइ थियो ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।