ad
x

स्प्राइट किनेका चार जनाले पाए बजाज पल्सर मोटरसाइकल

person explore access_timeमंसिर १५, २०७८ chat_bubble_outline0

लेमन–लाइम पेय पदार्थ स्प्राइट किनेका चार जनाले बजाज पल्सर (१२५ सीसी) मोटरसाइकल पाएका छन् । ‘स्क्रिन टाइम प्रमोशनल अभियान’ अन्तर्गत ‘चिलिंगको स्टार्ट,मोबाइल र स्प्राइटको साथ’ शीर्षक क्याम्पेनअन्तर्गत स्प्राइटले चार जना विजेतालाई मोटरसाइकल उपलब्ध गराएको हो ।


बोट्लर्स नेपालका च्यानलमार्केटिङ म्यानेजर सुमित दास र हंसराज हुलासचन्द एन्ड को प्रालिका असिस्टेन्ट जनरल म्यानेजर पुनम सिंहले टेकुस्थित बजाज शोरुममा विजेताहरूलाई मोटरसाइकल हस्तान्तरण गरेका हुन् । विराटनगर,चितवन र हेटौँडाका विजेताहरूलाई पनि चाँडै मोटरसाइकल हस्तान्तरण गरिने बोटलर्स नेपालले जानकारी दिएको छ ।यस्तै,यो अभियानअन्तर्गत पाँचजना विजेताहरूलाई ४३ इञ्चको सामसङ टेलिभिजन र २६३ विजेताहरूलाई सामसङ  मोबाइल प्रदान गरिएको छ । पर्सा,वीरगन्ज,धरान र ताप्लेजुङ लगायत देशभरबाट उल्लेखनीय सहभागिता रहेको र सोही क्षेत्रहरूबाट विजेताहरू छनोट भएकोले यो अभियान सफलतापूर्वक सम्पन्न भएको कम्पनीले जनाएको छ ।बजाज पल्सर विजेता सौगात पुलामीले आफूले पहिलोपटक मोटरसाइकल पाएको भन्दै स्प्राइट नेपाललाई धन्यवाद दिए । यो अभियान सेप्टेम्बर १५ देखि नोभेम्बर ४ सम्म सन्चालन भएको थियो ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X