ad
x

गरुडा–कटहरिया–कलैया सडक निर्माण द्रुतगतिमा

person explore access_timeमंसिर १८, २०७८ chat_bubble_outline0

रौतहटको गरुडा–कटहरिया–कलैया सडकखण्ड अन्तर्गत कालोपत्रे  प्रक्रिया द्रुतगतिमा  हुँदैछ । नेता प्रभु साह मात्र केही महिनाको लागि सहरी विकास मन्त्री हुँदा कटहरिया कलैया सडकखण्डमा कालोपत्रे निर्माणको लागि २० करोड रुपैया स्वीकृत गरेका थिए ।


डिभिजन सडक कार्यालय द्वारा ६ किलोमिटर कालोपत्रे निर्माणको लागि आव्हान गरेको टेण्डर आश्रय निर्माण सेवाले साढे ९ करोडमा साकार गरेको छ। कटहरिया घाट लालबकैया पुलको  पश्चिम बाँधछेउ बाट बाटो निर्माण सुरु गरिएको निर्माण सेवाका निर्देशक रामाश्रय साहले बताएका छन् । कुल साढे ९ करोडको लागतमा ७ मिटर चौडाइ भएको ६ किलोमिटर अक्सफाल्ट प्रविधिको कालोपत्रेका साथै ११ वटा कल्भर्ट र १ स्थानमा ४६ फिट लामो आरसिसी कल्भर्ट निर्माण हुने योजना रहेको छ । सो मध्ये ५ वटा कल्भर्ट निर्माण पुरा भैसकेको छ । पहिलो चरणमा  माटो पुर्ने काम भैसकेको छ । लगत्तै ग्राभेल बेस राखेर ५ सेन्टिमिटर  अक्सफाल्ट प्रविधिको पिच निर्माणको काम सुरु गरिने निर्देशक साहले बताए।  कालोपत्रे निर्माण कार्य यसै  आर्थिक वर्षमा पूरा गर्ने मूल ठेकदार साहले जानकारी दिए ।

सोही टेण्डरमा बचेको रकम बाट डिभिजन सडक मार्फत  झांझपुल देखि दुधियाभार सम्म २ किलोमिटर ७ मिटर चौडाइ भएको कालोपत्रे बाटो निर्माण कार्य सुरु भएको छ । भ्याट सहित कुल ६ करोडमा २ किलोमिटर बाटो कल्भर्ट सहितको निर्माण गर्न डिभिजन सडक कार्यालय चन्द्रनिगाहपुरले आव्हान गरेको टेण्डर मुन्ना निर्माण सेवाले साकार गरेको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।