ad
x

भारतमा ओमिक्रोन भेरियन्ट सङ्क्रमणको संख्या २१ पुग्यो

person explore access_timeमंसिर २०, २०७८ chat_bubble_outline0

भारतमा कोभिड–१९ को ओमिक्रोन संस्करणबाट सङ्क्रमित हुनेको संख्या आइतबार बिहान पाँच बाट बढेर साँझ २१ पुगेको छ। दिनको समयमा, ओमिक्रोन भेरियन्टका नौ घटनाहरू पश्चिम राजस्थानको राजधानी जयपुरबाट र सात दक्षिण पश्चिमी राज्य महाराष्ट्रबाट सङ्कलन गरिएको थियो।


स्थानीय समाचारका अनुसार, महाराष्ट्रको पिम्परी–चिंचवाड क्षेत्रमा छ वटा केसहरू दर्ता भएका छन्, जबकि पुणे शहरमा आइतबार एउटा केस भेटिएको थियो। डिसेम्बर ५ मा दक्षिण अफ्रिकाबाट जयपुर आएका एक परिवारका नौ व्यक्तिको नमुनाहरूको जीनोम अनुक्रमणले ओमिक्रोन भेरियन्टको पुष्टि गरेको थियो ।राज्यको स्वास्थ्य विभागले ओमिक्रोनका नौ बिरामीहरूसँग सम्पर्कमा आएका मानिसहरूलाई अलग्गै राखेको  जनाइएको छ । यसबाहेक, राजस्थान स्वास्थ्य विभागले  दिएको जानकारी अनुसार राज्यमा कुल ३४ वटा नमुनाहरू परीक्षण गरिएको थियो, जसमध्ये २५ नेगेटिभ आएको छ।यसैबीच, कर्नाटकको दक्षिणी राज्यबाट दुई, गुजरातमा एक, महाराष्ट्रमा आठ र दिल्लीमा एक जना सङ्क्रमित भेटिएका छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।