राप्रपाको बैठकमा कमल थापाको कुर्सी खाली !

person explore access_timeमंसिर २२, २०७८ chat_bubble_outline0

राप्रपाको बुधबार बसेको पहिलो केन्द्रीय कमिटीको बैठकमा निवर्तमान अध्यक्ष कमल थापा अनुपस्थित भएका छन् । पार्टी कार्यालय धुम्बाराहीमा बसेको बैठकमा थापा अनुपस्थित भएका हुन् । उनी बैठकमा अनुपस्थित रहेपनि उनका लागि कुर्सी छुट्याइएको थियो । थापा अनुपस्थित भएकै कारण नेताहरु बस्ने रोमा उनको कुर्सी खाली रहेको तस्बिर सार्वजनिक भएको छ ।


थापाका लागि अध्यक्ष राजेन्द्र लिङदेनसँगै कुर्सीको व्यवस्था गरेको तस्बिरमा देखिन्छ । तर निवर्तमान अध्यक्षद्धय पशुपतिशमशेर राणा र प्रकाशचन्द्र लोहनी भने अध्यक्ष लिङ्देनको दायाँतर्फ बसेका देखिन्छन् । थापाका लागि भने लिङदेनको बायाँतर्फ कुर्सी राखिएपनि खाली रहेको देखिन्छ । कुर्सीलाई खाली नै राखेर उपाध्यक्ष बुद्धिमान तामाङ बायाँतर्फ बसेका छन् । थापाले महाधिवेशनमा नेतृत्व चयनका क्रममा पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र शाहको हस्तक्षेप भएको भन्दै त्यसबारे छानबिनको माग गर्दै आएका छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।