ad
x
फाेटाेफिचर

जय नेपाल ! महाधिवेशनको पूर्वसन्ध्या यस्तो देखियो सानेपामा (तस्बिरहरू)

person explore access_timeमंसिर २३, २०७८ chat_bubble_outline0

नेपाली काँग्रेस १४ औं महाधिवेशनको पूर्वसन्ध्या बिहीबार पार्टीको केन्द्रीय समितिको बैठक बोलाएको छ । महाधिवेशनको तयारीका सन्दर्भमा छलफल गर्न बैठक बोलाइएको हो । बैठकमा सहभागी हुन नेताहरु पार्टी मुख्यालय सानेपा पुगेका छन् । यही मंसिर २४ देखि २७ गतेसम्म काठमाडौँमा महाधिवेशन आयोजना हुँदैछ ।


काँग्रेसका एक पदाधिकारीका अनुसार बिहीबारको बैठकमा खुलातर्फ दुई जना सहमहामन्त्री थप्ने तयारी छ । सभापति शेरबहादुर देउवा र महामन्त्री शशांक कोइरालाबीच थप्ने विषयमा सहमति भइसकेको ती नेताको भनाइ छ । तर वरिष्ठ नेता रामचन्द्र पौडेल भने यतिबेला सहमहामन्त्री थप्ने पक्षमा छैनन् । देउवा र कोइराला निकट नेताहरुले भने सहमहामन्त्री थप्न दबाब दिरहेका छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X