ad
x

सनसिल्क योजना : तीन जना विजेताले पाए एक लाख

person explore access_timeमंसिर २३, २०७८ chat_bubble_outline0

सनसिल्कले सञ्चालनमा ल्याएको दशैं योजनाका विजेताहरु घोषणा भएका छन् । कम्पनीले यो योजनाअन्तर्गत दशैंको समयमा नेपाली नारीहरुलाई शृङ्गार गरेर डिजिटल प्लेटफर्ममा अपलोड गर्न प्रोत्साहन गरेको थियो । जसमा देशभरबाट दुई हजार ८८४ जनाको सहभागिता भएको थियो ।


कम्पनीले दसैंको समयमा व्यस्त हुने नारीहरुलाई शृङ्गारको समय उपलब्ध गराउन यस्तो योजना ल्याएको बताएको छ । सेप्टेम्बर १४ देखि २३ अक्टोबरसम्म चलेको यो योजनामा सहभागिहरुले आफ्नो हेयर स्टाइल दर्साउन पर्ने थियो । योजनामा सहभागिमध्ये तीन जना विजेता घोषणा भएका छन् । र, उनीहरुले प्रतिव्यक्ति एक लाख रुपैयाँ नगद पुरस्कार पाएका छन् ।योजनाका विजेता आशिना देउला, ललाना चिमारिया र प्रतिमा कार्की सनसिल्क दसैं भाइब योजनाका विजेता बनेका हुन् ।
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।