ad
x

१५ लाख मोडर्ना खोप काठमाडौं आइपुग्यो, नेपालसँग अझै ६५ लाख मात्रा खोप स्टक

person explore access_timeमंसिर २३, २०७८ chat_bubble_outline0

 नेपालमा कोरोनाविरुद्धको १५ लाख मात्रा मोडर्ना खोप आइपुगेको छ । बिहीबार दिउँसो ३ बजे कोभ्याक्स सुविधामार्फत १४ लाख ९७ हजार ६ सय मात्रा खोप नेपाल आइपुगेको स्वास्थ्य सेवा विभाग, व्यवस्थापन महाशाखाका वरिष्ठ फार्मेसी अधिकृत बडेबाबु थापाले जानकारी दिए ।


 यस्तै थप १९ लाख ६५ हजार ६ सय मात्रा मोडर्ना खोप गाभी र कोभ्याक्स सुविधामार्फत आउँदो आइतबार आउने उनले बताए । यसअघि पनि एक लाख ८८ हजार मात्रा मोडर्ना खोप आइसकेको उनको भनाइ छ । यस्तै, हिजो कोभ्यास सुविधामार्फत नै कोभिशिल्ड खोप ६ लाख मात्रा आइपुगेको उनको भनाइ छ । नेपालमा हालसम्म दुई करोड ९४ लाख ५६ हजार ५ सय मात्रा खोप आइपुगेको छ । यस्तै केन्द्र र प्रदेश गरी देशभर ६५ लाख मात्रा कोभिशिल्ड, भेरोसेल र मोडर्ना खोप स्टक रहेको समेत थापाले बताए ।                    

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।