मलद्वारभित्र ९ सय ग्राम सुन, भारतीय नागरिक पक्राउ

person explore access_timeमंसिर २३, २०७८ chat_bubble_outline0

काठमाडौँ । मलद्वारमा लुकाएर ल्याएको सुन सहित प्रहरीले त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलबाट एक जना भारतीय नागरिकलाई पक्राउ गरेको छ । ​तमिलनाडु घर भएका सद्दाम हुसेन सेगु अबुवाकरलाई पक्राउ गरिएको विमानस्थल सुरक्षा कार्यालयका एसएसपी राजेशनाथ बास्तोलाले रातोपाटीलाई बताए । प्रहरीले उनलाई दिसा गराएर ९ सय ग्राम सुन बरामद गरेको छ ।


लेदो सुनलाई पाँचवटा डल्ला बनाएर उनले मलद्वारभित्र लुकाएका थिए । उनी दुबईबाट नेपाल वायुसेवा निगमको विमानमार्फत काठमाडौँ आएका हुन् । बिहीबार बरामद गरिएको सुन परीक्षण गर्न बाँकी रहेको एसएसपी बास्तोलाले बताए । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।