राजेशको हातबाट फुटबल खेलाडी अस्मितालाई सहयोग

person explore access_timeमंसिर २३, २०७८ chat_bubble_outline0

महानायक राजेश हमाल अभिनित नयाँ म्युजिक भिडियो ‘डाँडापारी’ सार्वजनिक गरिएको छ । बिहीबार काठमाडौंमा एक कार्यक्रमका बीच भिडियो सार्वजनिक गरिएको हो । रामकृष्ण ढकाल र कविता श्रेष्ठको स्वर रहेको गीतमा यमु शर्मा सुब्बाको शब्द र संगीत छ । भिडियोमा राजेश हमालसँगै गीत ढुंगानाको अभिनय छ ।


कार्यक्रममा हमालले ‘डाँडापारी’ गीतमा अभिनय गर्न पाउँदा खुसी लागेको बताए । ‘बिदेशमा रहेर पनि यमु शर्माजीले गीत संगीतप्रति देखाएको मायाका कारण पनि मलाई अझ खुसी लाग्यो । यमु शर्मा भन्ने बित्तिकै उनले नेतृत्व गरिरहनुभएको मेची महाकाली बुहारी संयुक्त आवाज पनि जोडिन्छ । संस्थाले महिलाको हकहितका लागि गरेको काम देख्दा खुसी लाग्यो’ हमालले भने ।कार्यक्रममा महिला फुटबल खेलाडी अस्मिता रनपललाई राजेश हमालको हातबाट ५० हजार रुपैंया प्रदान गरिएको थियो । मेची महाकाली बुहारी संयुक्त आवाजको तर्फबाट उक्त रकम प्रदान गरिएको हो । राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रियस्तरमा फुटबल खेलेर देशभर नाम कमाइसक्दा पनि आर्थिकस्थित दयनीय भएको भन्दै भोलिको दिनमा खेल्नमा थप हौसला बढोस् भन्दै संस्थाले रकम हस्तान्तरण गरेको हो ।कार्यक्रममा महानायक हमालको हातबाट रकम ग्रहण गर्न पाउँदा भाग्यमानी महसुस गरेको भन्दै अस्मिता भावुक भएकी थिइन् । सहयोग रमक लिदै अस्मिताले मेची महाकाली बुहारी संयुक्त आवाजले आफूलाई यसअघि पनि धेरैपटक सहयोग गरेको बताइन् ।४८ जिल्लाका बुहारीहरुसँग जोडिएको मेची महाकाली बुहारी संयुक्त आवाजमा १७ हजार बढी महिला आबद्ध छन् । सार्वजनिक भिडियोको निर्देशन आयुष क्षेत्रीले गरेका हुन् भने छायाङ्कन ज्ञानेन्द्र शर्माको छ । भिडियो अविनाश डिसी र भुपेन्द्र अधिकारीले सम्पादन गरेका हुन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।