जनप्रगतिशील मञ्च अमेरिकाको अध्यक्षमा केसी

person explore access_timeमंसिर २६, २०७८ chat_bubble_outline0

नेपाली जनप्रगतिशील मञ्च अमेरिकाको प्रथम राष्ट्रिय सम्मेलनबाट अध्यक्षमा तिलक केसी निर्वाचित भएका छन् । शनिबार प्रवास समन्वय कमिटीका सहइन्चार्ज लक्ष्मण पन्त र अध्यक्ष ओम शर्मा र सचिव टीबी कार्कीको विशेष आतिथ्यमा भर्चुअल माध्यमबाट अधिवेशन गरेर केसीको नेतृत्वमा १५ सदस्यीय कार्यसमिति चयन गरिएको हो । 


नयाँ कार्यसमितिको उपाध्यक्षमा बाबुराम सापकोटा र महासचिवमा माथवर सिंह राउत रहेका छन् । अधिवेशनमा सुरेन्द्र भुसाल, केशव नेपाल, इन्द्रराज भट्टराई, शुष्मा भुसाल, गंगा भुसाल, प्रकाश अधिकारी, चन्द्र राई, अभि शर्मालगायतको सहभागिता रहेको थियो । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।