ad
x

एमालेले केन्द्रीय कमिटी बैठकका निर्णय पत्रकार सम्मेलन गरेर सार्वजनिक गर्ने

person explore access_timeपुस १, २०७८ chat_bubble_outline0

नेकपा एमालेको मंसिर २५ र २६ गते बसेको केन्द्रीय कमिटीको दोस्रो बैठकले गरेका निर्णयहरु पत्रकार सम्मेलन गरेर सार्वजनिक गर्ने भएको छ । त्यसका लागि एमालेले शुक्रबार पत्रकार सम्मेलन आयोजना गरेको छ ।


एमाले केन्द्रीय प्रचार विभाग उपप्रमुख विष्णु रिजालले पुस २ गते शुक्रबार दिउँसो १ः३० बजे काठमाडौँको बानेश्वरमा पत्रकार सम्मेलन गरेर दोस्रो केन्द्रीय कमिटीका निर्णय सार्वजनिक गर्न लागेको जानकारी दिए । रिजालले शुक्रबार केन्द्रीय कमिटीका निर्णय सार्वजनिकसँगै महासचिव शंकर पोखरेलको पहिलो पत्रकार सम्मेलन समेत भएको बताएका छन् । चितवनमा मंसिर १० देखि १४ मा सम्पन्न दशौं महाधिवेशनपछि एमालेको पहिलो केन्द्रीय कमिटी बैठक सौराहामा र दोस्रो बैठक भक्तपुरमा बसेको थियो ।उक्त बैठकले ४४ जना केन्द्रीय सदस्यको मनोनयनदेखि निर्वाचित ३०१ जना नेताहरुको कार्यविभाजन गरेको थियो । तर, मनोनयन तथा कार्यविभाजनमा पार्टीमा लामो योगदान गरेका केही नेताहरुलाई भन्दा नवआगन्तुकहरुलाई प्राथमिकता दिएको भन्दै असन्तुष्टिका स्वरहरु समेत सुनिएका छन् ।जसलाई अध्यक्ष केपी शर्मा ओली स्वयंले आफ्ना अभिव्यक्तिमार्फत स्वीकार गरिसकेका छन् । यद्यपी ती असन्तुष्टिहरूलाई लोकतान्त्रिक विधि र प्रक्रियाबाटै सम्बोधन गर्ने एमाले उपाध्यक्ष समेत रहेका सुवास नेम्वाङ बताउँछन् ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।