कुन्दन काफ्ले बने काँग्रेस केन्द्रीय सदस्य, नेविसंघका अध्यक्ष पनि विजयी

person explore access_timeपुस ४, २०७८ chat_bubble_outline0

नेपाल विद्यार्थी संघ (नेविसंघ) का पूर्वमहामन्त्री कुन्दनराज काफ्ले काँग्रेस केन्द्रीय सदस्यमा विजयी भएका छन् । आइतबार सम्पन्न खुला केन्द्रीय सदस्यको मतगणनाअनुसार दोलखाका उनी २२७९ मतका साथ विजयी भएका हुन् । 


उनी कृष्ण प्रसाद सिटौलाको कोटाबाट शेरबहादुर देउवा प्यानलबाट केन्द्रीय सदस्यमा विजयी भएका हुन् ।  यस्तै नेविसंघका वर्तमान अध्यक्ष राजीव ढुंगाना पनि विजयी भएका छन् ।  उनी १८९६ मतका साथ विजयी भएका हुन् । उनी पनि देउवा प्यानलबाटै विजयी भएका हुन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।