कर्णालीबाट केन्द्रीय सदस्यमा देउवा पक्षका सबै निर्वाचित, पूर्वमन्त्री थानी एक मतले पराजित

person explore access_timeपुस ६, २०७८ chat_bubble_outline0

नेपाली काँग्रेस कर्णाली प्रदेशबाट केन्द्रीय सदस्यमा सभापति शेरबहादुर देउवा प्यानल विजयी भएको छ । देउवा पक्षका राजीव विक्रम शाह र कर्णबहादुर बुढा निर्वाचित भएका हुन् ।


शाहले २८२० मत पाए भने अर्का बुढाले २२०० मत पाए । राप्रपा परित्याग गरी काँग्रेसमा आएका डोल्पाका बुढाले काँग्रेसको प्रभावशाली नेता तथा पूर्वमन्त्री हृदयराम थानीलाई एक मले पराजित गरको हुन् ।थानीले २१९९ मत पाए । कर्णालीबाट महिलातर्फ देउवा समूहकै जानकी सिंह विजयी भएकी छन् । उनले २६२४ मत ल्याएकी छन् ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।