ad
x

जापानमा जनप्रगतिशील मञ्चको शुभकामना आदान-प्रदान कार्यक्रम सम्पन्न

person explore access_timeपुस १८, २०७८ chat_bubble_outline0

जनप्रगतिशील मञ्च जापान गुम्मा-तोचिगी क्षेत्रीय कमिटी अंग्रेजी नयाँ वर्षको अवसरमा शुभकामना आदान-प्रदान कार्यक्रम सम्मपन्न गरेको छ ।  २०२१ डिसेम्बर ३१ का दिन गुम्माकेनको तातेबायासी सीमा सो कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो।


उक्त कार्यक्रममा गुम्मा-तोचिगीका नव निर्वाचित सल्लाहकार र कार्यसमिति२०२१-२०२३ का पदाधिकारीहरूलाई प्रमाणपत्र समेत वितरण गरिएको गुम्मा-तोचिगी क्षेत्रीय कमिटीका उपाध्यक्ष बिमन किरातीले जानकारी दिए । कार्यक्रममा जनप्रगती़शील मञ्च जापानका ईन्चार्ज रामहरी पुडासैनी मञ्चका नेताहरु हवल चन्द्र लामा, बाबुराम पौडेल, गोकर्णेश्वर बर्तौलालगायत विभिन्न पेशा र क्षेत्रका ५४ जनाको उपस्थिती रहेको थियो।
कार्यक्रम गुम्मा-तोचिगी क्षेत्रीय कमिटीका अध्यक्ष राकेश बिमलीको अध्यक्षता सम्पन्न भएको थियो भने कार्यक्रमको सञ्चालन कमिटीका सचिव श्रीधर पन्थी र स्वागत मन्तव्य उपाध्यक्ष अनिल रावलले राखेका थिए।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।