माओवादी केन्द्रीय समितिमा धादिङबाट ५ जना निर्वाचित

person explore access_timeपुस १८, २०७८ chat_bubble_outline0

नेकपा (माओवादी केन्द्र) को केन्द्रीय समितिमा धादिङबाट ५ जना निर्वाचित भएका छन् । माओवादीको आठौं महाधिवेशनमा धादिङबाट प्रतिनिधित्व गर्ने पुष्पविक्रम मल्लसहित ५ जना सो पार्टीको केन्द्रीय सदस्यमा निर्वाचित भएका हुन् । 


निर्वाचित हुनेहरुमा मल्लसहित शालिकराम जम्मकट्टेल, दीपा सिंखडा, ओमनाथ ढुंगाना र कल्पना धमलाको रहेका छन् । जिल्लाका पुराना र जिउँदा शहीद भनेर चिनिने  रामबहादुर भण्डारी भने केन्द्रीय समितिमा अटाएनन् ।उनलाई नेता कार्यकर्ताले ज्युँदो शहीद भनेर सम्बोधन गर्ने गर्छन् । तत्कालीन सरकारले किलो शेरा २ को अपरेशन चलाउँदा उनी घाइते समेत भएका थिए ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।