म्यानमारको ‘मिसेस ग्रान्ड इन्टरनेशनल’ मा नेपालको प्रतिनिधि उर्मिला

person explore access_timeपुस २६, २०७८ chat_bubble_outline0

म्यानमारको माण्डलेमा आगामी अप्रिलमा आयोजना हुने ‘मिसेस ग्रान्ड इन्टरनेशनल २०२२’ मा नेपालको प्रतिनिधित्व उर्मिला उप्रेती सिलवालले गर्ने भएकी छन् । रिवन इन्टरटेनमेन्टले राजधानीमा एक कार्यक्रमको आयोजना गर्दै प्रतियोगी सार्वजनिक गरेको हो । कार्यक्रममा उर्मिलालाई ‘मिसेस ग्राण्ड इन्टरनेशनल नेपाल २०२१’ चयन समेत गरिएको छ । 


कार्यक्रममा पूर्व प्रधानसेनापति रुक्माङ्गद कटुवाल, सौन्दर्य प्रतियोगिता संघकी उपाध्यक्ष रमी श्रेष्ठ बज्राचार्य, पत्रकार विदुर गिरी, गायक तथा नेपाल आयल निगमका पूर्व निर्देशक सीताराम पोखरेल र पेजेन्ट निर्देशक निशुकान्त झाले उर्मिलालाई क्राउन तथा स्यास पहिराएका थिए ।मिसेस ग्राण्ड इन्टरनेशनल नेपालको उपाधि लगाएपछि  उर्मिलाले मिसेस ग्राण्ड इन्टरनेशनमार्फत नेपाललाई विश्वसामु चिनाउन प्रयास गर्ने बताइन् ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।