अभयाको ‘लैजाउ मलाई’ मा अश्मी : भन्छिन्, ‘हाम्रो बच्चालाई क्रुर संसारमा पठाउँदैछौँ’

person explore access_timeपुस २९, २०७८ chat_bubble_outline0

 


नेपालको चर्चित रक ब्यान्ड अभया एण्ड द स्टिम इन्जिनले आफ्नो नयाँ गीत ‘लैजाउ मलाई’ को म्युजिक भिडियो सार्वजनिक गरेको छ ।बुधबार लाजिम्पाटस्थित एक रेष्टुरेन्टमा कार्यक्रम आयोजना गर्दै उक्त म्युजिक भिडियो लञ्च गरिएको हो ।ब्यान्डकी फ्रन्टम्यान अभया सुब्बाले आफ्नो नयाँ म्युजिक भिडियो सार्वजनिक हुनुअघि आफ्नो फेसबुक पेजमा समेत यसबारे जानकारी दिएकी छिन् । भिडियोको लिङ्क सेयर गर्दै उनले लेखेकी छिन्, ‘हामीले हाम्रो बच्चालाई यो क्रुर संसारमा पठाउँदैछौँ । यहाँ यो गीतलाई माया र सद्भावयुक्त व्यवहार गरिनेछ भनेर आशावादी छु ।’

कार्यक्रममा उपस्थित मिस नेपाल तथा सञ्चारकर्मी माल्भिका सुब्बाले अभयाको तारिफ गर्दै उनलाई ‘रकस्टार अफ द नेशन’ बताएकी छिन् । उनले नयाँ गीतबारे भनिन्, ‘हामीले कति कमर्सियल म्युजिकमा विशेषगरी हाम्रो समुदायबाट, त्यो लय हालेको, ती शब्द हालेको निकै कम मात्रै पाउँछौँ । लिम्बु समुदायको लिम्बु भाषा एकदमै मौलिक छ, यो पुरानो लिपीमध्येको पनि एक हो, त्यसलाई पनि राखिदिनु भएकोमा धेरै धेरै धन्यवाद । ’

पूर्व मिस नेपाल तथा यस गीतमा आफ्नो अभिनय प्रस्तुत गरेकी अश्मि श्रेष्ठले भनिन्, ‘मैले यो गीत पहिलो पटक सुनेको पाँच सेकेन्डभित्रै यो मेरै लागि हो भनेर महसुस गरेँ । त्यसैले मैले तत्काल यसमा आबद्ध हुने निर्णय गरेँ । ’

अभयाले आफ्नो नयाँ गीतले विभिन्न परिस्थितिलाई बयान गरेको बताएकी छिन् । उनले यसबारे विस्तृत जानकारी दिँदै भनेकी छिन्, ‘एउटी महिला जसले आफ्ना प्रेमी÷श्रीमान्लाई याद गरिरहेकी छिन् । एक व्यक्ति जो असम्भव परिस्थितिमा कैद छ र त्यसबाट निस्कन चाहन्छ । हाम्रो बारे जब लकडाउनका बेला हामी आफ्नै दिमागका कैदी थियौँ । एक वृद्ध व्यक्ति जो भगवानसँग कुराकानी गरिरहेका छन् ।’

यो नयाँ गीतमा डिजे विधान एन्ड जेन्रिक्सका साथै डिल्ली फोम्बोलाई फिचर गरिएको छ । म्युजिक भिडियो प्रिमियर भएको १७ घण्टा नबित्दै यसले २५ हजार बढी भ्यू पाइसकेको छ भने ४२५ बढी कमेन्ट आइसकेको छ । भिडियोलाई धेरैले निकै राम्रो कमेन्ट गरिरहेका छन् ।

 


कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।