ad
x

अभिनेत्री कीर्ति सुरेशलाई कोरोना संक्रमण

person explore access_timeपुस २९, २०७८ chat_bubble_outline0

अभिनेत्री कीर्ति सुरेश कोरोना संक्रमित भएकी छन् । आफु कोरोना संक्रमित भएको उनले सामाजिक सञ्जालमार्फत सार्वजनिक गरेकी हुन् । ‘मैले कोरोना सुरक्षाको सबै नियम पालना गरिरहेको थिए ।


यो बीचमा मलाई केही हल्का लक्षण देखियो । मैले कोरोना जाँच गराए । रिपोर्ट पोजेटिभ आयो’ उनले भनिन्, ‘अहिले आइशोलेसनमा छु । सबै सतर्कता अपनाएकी छु ।’ पछिल्लो समय आफ्नो सम्पर्कमा आएको सबै मानिसलाई उनले कोरोना टेष्ट गर्न अनुरोध समेत गरेकी छन् । सबै मानिसलाई कोरोना भ्याक्सिन लगाउन समेत आग्रह गरेकी कीर्तिले आफु छिट्टै ठिक भएर एक्सन अवतारका साथ फिल्ममा फर्किने बताइन् । कीर्ति साउथकी चर्चित अभिनेत्री हुन् । बाल कलाकारबाट अभिनय करियर सुरु गरेकी उनले ‘इडु एन्ना मायम’, ‘महानती’, ‘सरकार’ र ‘गीताञ्जली’ जस्ता कयौं सुपरहिट फिल्म दिएकी छन् । उनलाई फिल्म ‘महानती’बाट नेशनल अवार्ड समेत मिलेको थियो । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X