ad
x

स्वास्थ्य मापदण्ड ख्याल नगरी भैरहवामा जनमत पार्टीको प्रदर्शन

person explore access_timeपुस ३०, २०७८ chat_bubble_outline0

कोरोना संक्रमण दिनानुदिन बढिरहेको अवस्थामा जनमत पार्टीले स्वास्थ्य मापदण्डसमेत पालना नगरी शुक्रबार भैरहवामा नारा जुलुस निकालेको छ । संघीय सरकारका कृषिमन्त्री महेन्द्र राय यादवको राजीनामा र किसानका समस्या समाधान गर्न माग गर्दै जनमत पार्टीले प्रदर्शन गरेको हो । 


जनमतका कार्यकर्ताले भैरहवामा उखु, हलो लगायतका कृषि सामग्री र उपकरण बोकेर प्रदर्शन गरेका थिए । तर कोरोनाबाट बच्न सरकारले २५ जनाभन्दा बढी भेला हुन रोक लगाएको र सार्वजनिक स्थलमा स्वास्थ्य मापदण्ड पालना गर्न निर्देशन दिए पनि जनमत पार्टीका कार्यकर्तामा त्यसको कुनै प्रभाव देखिएन ।रुपन्देहीको दक्षिण क्षेत्रका गाउँगाउँबाट ट्याक्टर, बस र मोटरसाइकलमा कार्यकर्ता उतारेर सो पार्टीले प्रदर्शन गरेको हो । जनमत पार्टीका केन्द्रीय सचिव भूपेन्द्रप्रसाद यादवले किसानका मुद्दामा सरकारले चासो नदिएकाले स्वतस्फूर्त रुपमा कार्यकर्ता प्रदर्शनमा उत्रिएको बताए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।