ad
x
फोटोफिचर

'स्मार्ट लकडाउन'बीच टुँडिखेलमा माघीको अनौपचारिक मेला, तस्बिरमा हेर्नुहाेस्

person explore access_timeमाघ १, २०७८ chat_bubble_outline0

स्थानीय निकायले कोरोनाको सम्भावित तेस्रो लहरको असर कम गर्नको लागि सार्वजनिक स्थानमा २५ जना भन्दा बढी व्यक्ति भेला हुन नपाउने उर्दी जारी गरेको छ ।


काठमाडौँमा स्मार्ट लकडाउन नै लागू गरिएको भनिएको छ । यसले टुँडिखेलमा माघीको अवसरमा हुने पूर्वनिर्धारित कार्यक्रम स्थगित भयो तर पनि मानिसहरू भने टुँडिखेलमा अरू बेला जस्तो नै भेला भए । सानो तिनो मेला लागे जस्तै देखिएको टुँडिखेलमा कसैले पनि मास्क लगाउने र सामाजिक दुरी पालना भने कसैले पनि गरेका थिएनन् ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X