ad
x

के ‘दौड’ मा भित्रिएकी हुन् केकी ?

person explore access_timeमाघ ३, २०७८ chat_bubble_outline0

निर्देशक मदन घिमिरे फिल्म ‘दौड’ निर्माणको तयारी गरिरहेका छन् ।  आफ्नै निर्माण निर्देशनमा उनले यो फिल्म बनाउन लागेका हुन् । फिल्म निर्माणका लागि उनले चलचित्र विकास बोर्डबाट अनुमति समेत लिइसकेका छन् ।  ‘दौड’ सामाजिक प्रेमकथामा निर्माण हुन लागेको हो । फिल्मको लागि अहिले उनी कलाकारदेखि प्राविधिक छनौट गरिरहेका छन् । केही दिनमा फिल्म निर्माण युनिट सार्वजनिक गर्ने घिमिरेको योजना रहेको छ ।


फिल्मकै सिलसिलामा अभिनेत्री केकी अधिकारीले समेत उनलाई भेटेकी छन् । यी दुईको भेटघाटलाई फिल्मकर्मीले नयाँ फिल्मको टिमअपको रुपमा लिएका छन् । ‘दौड’ फिल्ममा अभिनेत्री केकीको अभिनय रहने समेत चर्चा चलेको छ ।निर्देशक घिमिरेले केकीसँग भएको भेटको तस्बिर समेत सार्वजनिक गरेका छन् । तस्बिरका साथ उनले लेखेका छन् ‘सधैँ कोभिडबाट डराएर पनि त बसिरहनु भएन उच्च सतर्कता र स्वास्थ्य मापदण्ड कायम राख्दै समाजसेवी नायिका केकी अधिकारीसँग नवीनतम कामको लागि छलफल !’घिमिरेले निर्देशन रहेको पछिल्लो फिल्म ‘आँधितुफान–२’ प्रदर्शनको तयारीमा छ । केकीले भने केही अगाडि दीपक श्रेष्ठ निर्देशित फिल्म ‘घिन्ताङ’ अभिनय सकाएकी थिइन् । उनी पछिल्लो समय टेलिभिजन कार्यक्रम निर्माणमा पनि देखिँदै आएकी छन् ।
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X