ad
x

खुकुरीको ‘स्पाइस्ड रम’ बजारमा

person explore access_timeमाघ ३, २०७८ chat_bubble_outline0

नेपालको प्रिमियम रम ब्राण्ड ‘खुकुरी’ले नयाँ उत्पादन ‘खुकुरी स्पाइस्ड रम’ बजारमा ल्याएको छ । विगत ६० वर्षदेखि खुकुरीले ‘खुकुरी ट्रिपल एक्स रम’ नेपाल र अन्तर्राष्ट्रिय बजारमा बिक्री गर्दै आएको छ । रमका पारखीहरुले ट्रिपल एक्स रममा विभिन्न मसलाजन्य पदार्थको मिश्रण गरी त्यसलाई स्पाइस्ड बनाएर पिउने गरेका छन् । ग्राहकहरुको सोही चाहनालाई ध्यानमा राखी खुकुरीले  स्पाइस्ड रम बजारमा ल्याएको हो । यसअघिका वर्षहरुमा जापान र कोरियामा निर्यात हुने गरेको यो रम त्यहाँ निकै रुचाइएको उत्पादन नै अहिले नेपाली बजारमा ल्याएको कम्पनीले जनाएको छ । 


प्रिमियम ट्रिपल एक्स रमको भन्दा स्पाइस्ड रमको बजार मूल्य केही बढी हुने कम्पनीले जनाएको छ । स्वाद र गुणस्तरमा अझ विशेष भएकोले मूल्यमा वृद्धि हुने महाप्रबन्धक सुभास लामिछानेले बताए । 
स्पाइस्ड रम उत्पादन क्षमता र उत्पादन जटिलताले गर्दा सीमित परिमाणमा मात्र बजारमा प्राप्त हुने कम्पनीले जनाएको छ । चालु आर्थिक वर्षमा बढीमा ६ देखि ७ हजार केससम्म मात्र बजारमा पठाउन सकिने लामिछानेले बताए । उत्पादन क्षमता आगामी वर्षदेखि बढाउने उनको भनाइ छ । 
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X