बुधबार, २४ जेठ २०८०
ताजा लोकप्रिय

मन्त्री यादवले दिएको अभिव्यक्तिको जनमोर्चाद्वारा विरोध

शनिबार, ०८ माघ २०७८, १७ : ०९
शनिबार, ०८ माघ २०७८

राष्ट्रिय जनमोर्चाले भौतिक पूर्वाधार तथा यातायात मन्त्री रेणु यादवले सिके राउतको हत्या गर्ने सम्बन्धी दिएको अभिव्यक्तिको विरोध गरेको छ । सो पार्टीका अध्यक्ष चित्रबहादुर केसीले शनिबार एक विज्ञप्ति जारी गर्दै मन्त्री यादवको सो अभिव्यक्तिप्रति आफ्नो पार्टीको ध्यानकर्षण भएको जनाएका हुन् । 

राष्ट्रिय जनमोर्चाले व्यक्ति हत्याको राजनीतिलाई सही नमान्ने बताउँदै विज्ञप्तिमा भनिएको छ: ‘राष्ट्रिय जनमोर्चाले व्यक्ति हत्याको राजनीतिलाई सही मान्दैन । सरकारको जिम्मेवार मन्त्रीले त्यसप्रकारको अभिव्यक्ति दिनु सही होइन । मन्त्री यादवको त्यसप्रकारको अभिव्यक्तिको विरोध र भर्त्सना गर्दछौं ।’

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकको बारेमा

रातोपाटी संवाददाता
रातोपाटी संवाददाता

‘सबैको, सबैभन्दा राम्रो’ रातोपाटी डटकम। 

लेखकबाट थप