ad
x

लुम्बिनी विकास बैंकको ६ महिनाको नाफा ३५ करोड १७ लाख

person explore access_timeमाघ ९, २०७८ chat_bubble_outline0

लुम्बिनी विकास बैंकले छ महिनामा ३५ करोड १७ बढी नाफा कमाएको छ । बैंकले चालु आर्थिक वर्ष २०७८/७९ को दोस्रो त्रैमाससम्म आइपुग्दा अघिल्लो वर्षको नाफामा ३४.३१ प्रतिशतले वृद्धि गर्दै कुल ३५ करोड १७ लाख ४४ हजार रुपैयाँ खुद नाफा कमाएको हो । अघिल्लो वर्षको सोही अवधिमा बैंकले जम्मा २६ करोड १८ लाख रुपैयाँ खुद नाफा कमाएको थियो । 


समीक्षा अवधिमा बैंकले खुद ब्याज आम्दानी र सञ्चालन नाफा दुवै बढाएको छ ।  बैंकको त्रैमासिक रिपोर्ट अनुसार खुद ब्याज आम्दानी ३५.३३ प्रतिशतले बढेर ७२ करोड ७४ लाख रुपैयाँ पुगेको छ । गत वर्षको यसै अवधिमा बैंकले ५३ करोड ७५ लाख रुपैयाँ खुद ब्याज आम्दानी गरेको थियो । यसै अवधिमा बैंकको सञ्चालन नाफा समेत ४१.५८ प्रतिशतले बढेर ५१ करोड ४० लाख रुपैयाँ पुगेको छ । गत वर्षको सञ्चालन नाफा ३६ करोड ३० लाख रुपैयाँ थियो ।   पुस मसान्तसम्म आइपुग्दा बैंकको वितरणयोग्य नाफा २४ करोड ९४ लाख रुपैयाँ पुगेको छ भने प्रतिसेयर आम्दानी ३ रुपैयाँ ४ पैसाले बढेर २१ रुपैयाँ ४२ पैसा पुगेको छ । बैंकको प्रतिसेयर नेटवर्थ १६८ रुपैयाँ ६८ पैसा रहेको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।