ad
x

नेटफ्लिक्सको सब्सक्राइबर २२ करोड बढी पुग्यो

person explore access_timeमाघ ९, २०७८ chat_bubble_outline0

ओटीटी प्ल्याटफर्ममा नेटफ्लिक्सको लोकप्रियता बढ्दो छ । नेटफ्लिक्सले सन् २०२१ को अन्त्यसममा २२.१८ करोड पेड सक्सक्राइबर जोडेको छ । योसँगै प्ल्याटफर्मको आम्दानी २८.७ अर्ब लडर पुगेको छ । सन् २०२० मा नेटफ्लिक्सको विश्वभर १९.२९ करोड सब्सक्राइबर रहेका थिए ।


नेटफ्लिक्सले २०२१ को अन्तिम चार महिनामा ८३ लाख नयाँ प्रयोगकर्ता थपेको थियो । यसका लागि मनी हाइस्ट, सेक्स एजुकेसन र स्क्वीड गेम्सले ठूलो भूमिका खेलेको बताइएको छ ।भारतमा नेटफ्लिक्सको सब्सक्राइबर ५० लाखभन्दा बढी रहेको बताइएको छ । सन् २०२२ मा यो संख्या थप बृद्धि हुने आँकलन गरिएको छ । भारतीय दर्शकलाई बढाउन नेटफ्लिक्सले यसको मूल्यमा ६० प्रतिशतसम्म कम गरेको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।