ad
x

विज्ञानले बनाए हिन्दी गीत ‘तेरे दर्द मैँ’ को भिडियो

person explore access_timeमाघ ११, २०७८ chat_bubble_outline0

दर्जनौं नेपाली म्युजिक भिडियो निर्देशन गरिसकेका विज्ञान राई पछिल्लो समय हिन्दी गीतका भिडियो निर्देशनमा पनि सक्रिय छन् । ‘फास्लो पे’ तथा ‘प्यारका नसा’ बोलका दुई हिन्दी गीतमा यस अगाडि भिडियो बनाएका राईले फेरि नयाँ हिन्दी गीत ‘तेरे दर्द मैँ’ को भिडियो सार्वजनिक गरेका छन् ।


भारतीय कम्पनी ‘लुज मोसन ९९ इन्टरटेन्टमेन्ट’ ले निर्माण गरेको र पोखरामा छायांकन भएको यो भिडियो राईले नै निर्देशन गरेका हुन् । ए एम तुराजको शब्द तथा राजु सरदारको संगीत रहेको गीतमा अल्टमाश फरिदीको स्वर छ । भिडियोमा स्वस्ति कोथारी र सुशील कुमार ऐलानीको अभिनय देख्न सकिन्छ । संजय लामाको छायांकन रहेको भिडियो निर्देशक राई आफैले सम्पादन गरेका हुन् ।
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X