ad
x

साउथ सुपरस्टार चिरञ्जीवीलाई कोरोना संक्रमण

person explore access_timeमाघ १२, २०७८ chat_bubble_outline0

दक्षिण भारतीय (साउथ) फिल्मका सुपरस्टार चिरञ्जीवी कोरोना संक्रमित भएका छन् । आफु कोरोना संक्रमित भएको उनले सामाजिक सञ्जालमार्फत बाहिर ल्याएका हुन् ।  ‘प्रिय फ्यान, सबै सावधानी अपनाउँदा पनि मेरो कोरोना रिपोट पोजेटिभ आएको छ । मलाई हल्का लक्षण देखिएको थियो’ उनले ट्वीटमा भनेका छन् । आफु घरमा रहेको समेत बताएका उनले पछिल्लो समय आफ्नो सम्पर्कमा रहेकालाई कोरोना टेष्ट गर्न अनुरोध पनि गरेका छन् ।


चिरञ्जीवी छिट्टै फिल्म ‘आचार्य’ मा देखिँदैछन् । फिल्ममा उनको अलवा रामचरण, काजल अग्रवाल र सोनु सुदको समेत मुख्य भूमिका छ । 
   कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X