ad
x

इजिप्ट र गिनिया क्वाटरफाइनलमा

person explore access_timeमाघ १३, २०७८ chat_bubble_outline0

इजिप्ट र गिनिया अफ्रिकी कप अफ नेसन्सको क्वाटरफाइनलमा प्रवेश गरेका छन् । इजिप्टले आइभरी कोस्टलाई पेनाल्टी सुटआउटमा ५-४ ले हरायो । निर्धारित ९० मिनेट र त्यसपछिको ३० मिनेटको अतिरिक्त समयमा समेत गोल नभएपछी खेल पेनाल्टी सुट आउटमा पुगेको थियो । 


ट्राइब्रेकरमा इजिप्टका जिजो, अमर अल सुलाया, ओमार कमल, मोहम्मेद एब्डेलमोनिइम र मोमम्मद सलाहले गोल गरे । आइभोरी कोस्टका निकोलस पेपे, इब्राहिम संगारे, म्याक्सवेल कर्नेट र वेलफ्रेड जाहाले गोल गर्दा इरिक बेइलीले गोल गर्न सकेननन् । इजिप्ट  फ्रिकी कप अफ नेसन्सको क्वाटरफाइनलमा प्रवेश  गरेको हो

यस्तै अर्को प्रि–क्वाटरफाइनलमा इक्वेटेरियल गिनियाले मालीलाई सडन डेथमा ६–५ ले पराजित गर्दै क्वाटरफाइनलमा प्रवेश गरेको हो ।  । निर्धारित ९० र अतिरिक्त ३० मिनेटमा समेत खेलको नतिजा छिनोफानो नभएपछि पेनाल्टी भएको थियो ।पेनाल्टी समेत ३-३ को बराबरी भएपछि खेलको छिनोफानो सडनडेथमा भएको थियो । जहाँ गिनियाले बाजी मारेको हो ।  अब गिनियाले अन्तिम चार प्रवेशका लागि सेनेगलको सामना गर्नेछ ।
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X