ad
x

छोरी ऐश्वर्या र धनुषको विवाह बचाउने कोसिसमा लागे रजनीकान्त

person explore access_timeमाघ १३, २०७८ chat_bubble_outline0

 


साउथका चर्चित जोडी रहेका धनुष र ऐश्वर्या रजनीकान्तले १७ जनवरी सम्बन्धविच्छेदको घोषणा गरे । विवाहको १८ वर्षपछि सम्बन्ध टुट्दा प्रशंसकबाहेक ऐश्वर्याका पिता रजनीकान्त पनि तनावमा छन् । भारतीय सञ्चार माध्यम दैनिक भास्करका अनुसार रजनीकान्त छोरी ऐश्वर्याको यो निर्णयले निकै रिसाएका थिए र अब उनी दुईबीच सहमति बनाउन चाहन्छन् । ऐश्वर्यालाई सम्झाइरहेका छन् रजनीकान्तःभास्करले स्रोतलाई हवाला दिँदै रजनीकान्तमाथि छोरीको सम्बन्धविच्छेदको नकारात्मक असर परेको बताएको छ । स्रोतका अनुसार उनी लगातार ऐश्वर्यालाई सम्बन्ध तोड्नु त केही दिनको मात्रै त कुरा हो नि भनेर सम्झाइरहेका छन् । रजनीकान्त छोरी र ज्वाईं मिलेर बसेको हेर्न चाहन्छन् । रजनीकान्तसँग भेट्न चाहँदैनन् धनुष ?खबरका अनुसार रजनीकान्त यो सम्बन्धविच्छेदलाई रोक्नका लागि धनुषलाई भेट्न चाहन्थे तर धनुष रजनीकान्तसँग भेट्नुपर्ला भनेर घरनै आएका छन् । धनुष रजनीकान्तको इज्जत गर्छन् र उनको कुरा काट्न चाहँदैनन् त्यसैले उनी यो कुराबाट पन्छिरहेका छन् । धनुषका पिता पनि सम्बन्धविच्छेदको विरोधमा छन्ःसम्बन्धविच्छेदको खबर सार्वजनिक भएपछि धनुषका पिता कस्तुरी राजाले एक अन्तरवार्ताका बेला यो सम्बन्धविच्छेदलाई पारिवारिक झगडा मात्रै बताएका छन् । उनले भने, ‘यो परिवार बीचको झगडा हो जुन एक विवाहित जोडीबीच भइरहन्छ ।’धनुष र ऐश्वर्या दुबैको परिवारले यी दुईले सम्बन्धविच्छेदको खबरमा पुनः विचार गरुन् भन्ने चाहन्छन् । सम्बन्धविच्छेदपछि पनि यो जोडी हैदराबादको एउटा होटलमा सँगै बसेका थिए । 

 
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X