ad
x

कर्णाली प्रदेशसभाले चौथो बार्षिकोत्सव मनाउँदै

खुल्ला संसदको अभ्यासमा प्रदेशसभा

person explore access_timeमाघ १५, २०७८ chat_bubble_outline0

कर्णाली प्रदेशसभाले आफ्नो चौथो वार्षिकोत्सव विभिन्न कार्यक्रम गरेर मनाउँदै छ । माघ २१ गते स्थापना दिवस मनाउने भएपनि सोमबार देखिनै विविध कार्यक्रमहरु सञ्चालन गरिने सभामुख राजबहादुर शाहीले बताए ।
सोमबारदेखि प्रदेशसभा परिसरको सरसफाई गर्ने कार्यक्रम रहेको छ भने माघ १८ गते खेलकुद गतिविधि गरिनेछ । 


यस्तै युवाहरूसँग प्रदेशसभा अन्तरक्रिया कार्यक्रमको आयोजना गरिएको पनि सभामुख शाहीले बताए ।  माघ २० गते टुर कार्यक्रमको आयोजना गरिने भएको छ । सोही दिन वक्तृत्वकला प्रतियोगिता समेत आयोजना गरिने भएको छ । प्रतियोगिताका लागि ‘म प्रदेश सभाको सदस्य भएँ भने’ शीर्षक राखिएको छ ।वक्तृत्वकलामा प्रथम हुनेलाई १० हजार, दोस्रो हुनेलाई ७ हजार र तेस्रो हुनेलाई ५ हजारसहित प्रमाण–पत्र दिइने जनाइएको छ । माघ २१ गते बिहान भने ११ बजेदेखि औपचारिक कार्यक्रमको आयोजना गरि पुरस्कार वितरण, स्मारिका विमोचन र जलपान कार्यक्रम गर्ने कार्यतालिका रहेको छ । यस्तै प्रदेशसभाले खुल्ला संसदको अभ्यास पनि गर्ने भएको छ । अबदेखि हरेक महिनाको दुई दिन सर्वसाधारणका लागि प्रदेशसभा खुल्ला राखिने भएको हो ।  सभामुख शाहीका अनुसार हरेक महिनाको १५ र २९ गते संसद खुल्ला हुनेछ । प्रदेशसभाभित्र के कस्तो छ  भन्ने विषयमा आम नागरिकलाई जानकारी होस् र  अवलोकन गर्न पाउन भन्ने उद्देश्यसहित खुल्ला संसदको अभ्यास थालिएको हो ।  सभा भित्रका सबै कुराहरूको विषयमा जानकारी दिएर घुमाउने कर्मचारीको समेत व्यवस्था गरिएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।