भ्यालेन्टाइन जोडी : रेखा र राज (फोटोफिचर)

person explore access_timeफागुन २, २०७८ chat_bubble_outline0

भ्यालेन्टाइन डे (१४ फब्रुअरी) अर्थात् प्रेम दिवस । विशेष गरी युवायुवतीले यो दिन  विशेष चाडकै रूपमा मनाउँछन् । नेपालमा पनि पछिल्लो केही वर्षयता यो दिन विशेष रूपले मनाउने गरिन्छ । प्रेमी–प्रेमिकाले एक अर्कालाई विभिन्न उपहार दिएर माया दर्साउने र आफूलाई मनपरेको व्यक्तिसमक्ष प्रेम प्रस्ताव राख्ने दिनको रूपमा पनि यो दिन चर्चित छ ।


प्रेम दिवसको अवसर पारेर नेपाली कला क्षेत्रमा पनि विभिन्न म्युजिक भिडियो, फिल्मको अलावा फोटो सुट समेत गर्ने गरिएको छ । यसै अवसरमा गायिका रेखा शाह र मोडल तथा अन्तर्राष्ट्रिय कोरियोग्राफर राज फैजुले पनि एक फोटो सुट गरेका छन् । फोटो सुट हेर्दा जो कोहीलाई पनि उनीहरू रियल जोडी लाग्न सक्छ । तर होइन, रिलमा समेत यी दुवैको अहिलेसम्म सहकार्य भएको छैन ।गायिका शाह ‘सिमसिमे पानीमा’ गीत लेखन, सङ्कलन र गायन गरेर चर्चामा आएकी गायिका हुन् । २०४९ मा रेडियो नेपालले आयोजना गरेको देशव्यापी लोकगीत प्रतियोगितामा स्वर्णपदक प्राप्त गर्दै धादिङकी शाह नेपाली सङ्गीतकी मानक गायिका बनेकी थिइन् । आधुनिक गीत गाउन रेडियो नेपाल छिरेकी उनी समयको बहावसँगै लोक गायिका बनिन् ।सङ्गीतलाई साधनाको रूपमा लिँदै उनले राम थापा, गुरुदेव कामत, चण्डीप्रसाद काफ्लेबाट शास्त्रीय सङ्गीत सिकेकी शाहका सिमसिमे पानीमा, साली भेना, मैनाचरीलाई, सैंको घर कहाँ हो कहाँजस्ता लोकगीत चर्चित छन् । 

रेखा शाह फाउन्डेसनबाट समाजसेवामा पनि सक्रिय उनी बुकहिल पब्लिकेसनको सञ्चालक हुन् । अनामनगरमा साथीहरूसँग मिलेर उनले फाइन ट्युन नामक रेकर्डिङ स्टुडियो पनि चलाएकी छन् । बेलाबेलामा जीवनशैलीका कारण समेत चर्चामा छाउने शाह प्रेमलाई हृदयसँगको शाश्वत सम्बन्ध बताउँछिन् ।

त्यस्तै राज फैजु म्युजिक भिडियो, फेसन मोडलिङका अलावा सौन्दर्य प्रतियोगितामा समेत जमेका व्यक्ति हुन् । राष्ट्रिय तथा अन्तर्राष्ट्रिय सौन्दर्य प्रतियोगिताको आयोजक तथा कोरियोग्राफरको रूपमा समेत चर्चित राजका नेपालमा बालबालिकाको स्तरीय सौन्दर्य प्रतियोगिता आयोजना गर्ने आयोजक पनि हुन् । राम्रा ब्राण्डको विज्ञापन मोडलिङमा समेत देखिँदै आएका राज सौन्दर्य प्रतियोगिता मार्फत नेपालको कला संस्कृति अन्तर्राष्ट्रिय क्षेत्रसम्म पनि पुर्‍याउन सफल छन् । राज, प्रेम जीवनको बाँच्ने आधार बताउँछन् ।

आज ‘भ्यालेन्टाइन डे’का अवसर पारेर हामीले गायिका शाह र मोडल फैजुका ‘भ्यालेन्टाइन मुड’ तस्बिरमा प्रस्तुत गरेका छौँ ।

तस्बिर  : रुपेश थापा 

ड्रेस  : श्रीषा बैदार र रेश्मा श्रेष्ठ 

मेकअप  : सोफी सुनुवार

स्थान  : आरन्य बुटिक होटल हात्तिसार 

 

 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।