नाबालिकाको अश्लिल तस्बिर फेसबुकमा पोष्ट गर्ने व्यक्ति पक्राउ

person explore access_timeफागुन २३, २०७८ chat_bubble_outline0

एक नाबालिकाको अश्लील तस्बिर तथा नाबालिकाको नामसँग जोडिएको अश्लिल स्टाटस फेसबुकमा पोष्ट गर्ने एक व्यक्तिलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । प्रहरीको साइबर ब्यूरो नाबालिकाको चरित्र हत्या गर्ने कार्यमा संलग्न ललितपुर उपमहानगरपालिका २१ का दिपु भन्ने विकास महर्जनलाई पक्राउ गरेको हो । 


साइबर ब्युरोका प्रवक्ता नवीन्द अर्यालका अनुसार दिपु भन्ने विकास महर्जनले धादिङकी एक नाबालिकाको अश्लील तस्वीर तथा नाबालिकासँग जोडिएका अश्लिल विषयहरुलाई सामाजिक सञ्जाल फेसबुक लगायतमा पोष्ट गर्ने गरेका थिए ।महर्जनले नाबालिकाको अश्लील तस्बिर खिचेको र ती तस्बिरहरुलाई प्रयोग गरी धम्काउने, ब्ल्याकमेल गर्ने गरेका थिए । पछि नाबालिका निज महर्जनसँग टाढिन थालेपछि उनले नाबालिकाको अश्लिल तस्बिर तथा उनीसँग जोडिएका स्टाटसहरु फेसबुकमा पोष्ट गर्न थालेका थिए । दिपु भन्ने विकास महर्जनले आफ्नो चरित्र हत्या गरेको र आफूमाथि ब्ल्याकमेल गरेको भन्दै पीडित नाबालिकाको परिवारले नेपाल प्रहरीको साइबर ब्यूरोमा उजुरी दिएकी थिइन् । उजुरी लगत्तै फरार भएका महर्जनलाई साइबर ब्यूरोको टोलीले फागुन २२ गते आइतबार पक्राउ गरेको हो । 

पक्राउलगत्तै महर्जनलाई काठमाडौं जिल्ला अदालतबाट ५ दिनको म्याद लिएर अनुसन्धान सुरु गरिएको छ । पक्राउ पर्नुअघि नै जाहेरी आएको र जाहेरीपछि प्राविधिक विश्लेषण गर्दा आरोपीले कसुर गरेको पुष्टि भएपछि उनलाई पक्राउ गरी थप अनुसन्धान गरिएको हो । 

२९ वर्षीय महर्जनले १६ वर्षीय नाबालिकाको चरित्र हत्या गर्ने प्रयास गरेका थिए । महर्जनले विद्युतीय कारोबार ऐन, २०६३ अन्तर्गतको कसुर गरेकोले अदालतबाट म्याद लिई अनुसन्धान भइरहेको साइबर ब्यूरोले जनाएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।