ad
x

प्रभास स्टार ‘राधे श्याम’ र अनुपम खेरको ‘द कश्मीर फाइल’ लिक

person explore access_timeफागुन २८, २०७८ chat_bubble_outline0

प्रभास र पूजा हेग्डे स्टार राधे श्याम रिलिज भएको एक दिनमै अनलाइन प्लेटफर्ममा लिक भएको छ । यसको साथै अनुपम खेर स्टारर द कश्मीर फाइल पनि अनलाइन चोरीको शिकार बनेको छ । दुवै चलचित्र मार्च ११ मा हलमा रिलिज भएका थिए। मिडिया रिपोर्टकाअनुसार द कश्मीर फाइल्सले ३.५५ करोड रुपैयाँको ओपनिङ डे कलेक्सन गरेको छ । यसैगरी राधे श्यामले हिन्दी क्षेत्रमा ४.५ करोडको ओपनिङ कारोबार गरेको छ ।


उता आलिया भट्ट स्टारर गंगुभाई कठियावाडीले आफ्नो रिलिजको ८ हप्तापछि ओटीटी प्लेटफर्ममा रिलिज हुने भएको छ । यो चलचित्र नेटफ्लिक्समा रिलिज हुनेछ।  चलचित्रको व्यापार प्रभावित नहोस् भनेर निर्माताहरुले यस्तो निर्णय लिएका हुन् । सञ्चारमाध्यमका अनुसार गण्डकीले हालसम्म करिब १५० अर्ब रुपैयाँको कारोबार गरेको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।