बुधबार, १७ असोज २०८०
ताजा लोकप्रिय

एसिया कप क्रिकेट श्रीलंकामा हुने

शनिबार, ०५ चैत्र २०७८, १९ : ११
शनिबार, ०५ चैत्र २०७८

काठमाडौं ।  एसीसी एसिया कप क्रिकेट श्रीलंकामा आयोजना हुने भएको छ । एसियन क्रिकेट काउन्सिल (एसीसी)को शनिबार बसेको बैठकले प्रतियोगिता श्रीलंकामा गर्नै निर्णय गरेको हो । 

टी–ट्वान्टी फर्म्याटमा आयोजना हुने प्रतियोगितामा  टेस्ट राष्ट्र पाकिस्तान, भारत, श्रीलंका, बंगलादेश, अफगानिस्तान र छनोट प्रतियोगिताबाट आउने १ राष्ट्र गरी ६ टिम सहभागी हुनेछन् ।  एसिया कप अगस्ट २७ देखि सेप्टेम्बर ११ सम्म हुनेछ । एसिया कपको छनोट प्रतियोगिता अगस्ट २० अगाडी हुने छ । 

यस्तै कतार क्रिकेटले पनि एसीसीको पूर्ण सदस्यता प्रदान पाउने भएको छ । एसीसीले कतारलाई पूर्ण सदस्यता प्रदान गर्ने निर्णय गरेको छ । नेपाल भने एसिया कपको दौडबाट बाहिरिएको छ । सन् २०२० मा थाइल्यान्डमा भएको एसीसी इस्टर्न रिजनमा मलेसिया र हङकङसँग पराजित भएको नेपाल चौथो स्थानमा रहेर बाहिरिएको थियो । 

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकको बारेमा

रातोपाटी संवाददाता
रातोपाटी संवाददाता

‘सबैको, सबैभन्दा राम्रो’ रातोपाटी डटकम। 

लेखकबाट थप