शनिबार, १८ चैत्र २०७९
ताजा लोकप्रिय

नायिका प्रियंका कार्की सीआईबीको अनुसन्धानमा, क्रिप्टोकरेन्सीको प्रचार गरेको आरोप

आइतबार, ०६ चैत्र २०७८, १५ : २३
आइतबार, ०६ चैत्र २०७८

चलचित्र नायिका प्रियंका कार्कीमाथि केन्द्रीय अनुसन्धान ब्युरोले अनुसन्धान गरिरहेको छ । डिजिटल मुद्रा ‘क्रिप्टोकरेन्सी’को प्रचार गरेको आरोपमा ब्युरोले उनलाई अनुसन्धानको दायरमा ल्याएको  ब्युरोका एक जना उच्च अधिकृतले रातोपाटीलाई बताए ।

आइतबार उनलाई ब्युरोमा बोलाइएको छ । उनको बयान भइरहेको ब्युरोका ती अधिकृतले बताए । केही समयअघि सामाजिक सञ्जालमा प्रियंकाको फोटोसहितको क्रिप्टोकरेन्सीको विज्ञापन पोष्ट भएको थियो । जसमा ‘क्रिप्टोकरेन्सी मा प्रियंकाले लगानी गरेकी छन्, तपाईंहरू पनि लगानी गर्नुस्,’ भनिएको थियो । नेपाल राष्ट्रबैंकले क्रिप्टोकरेन्सी गैह्र कानुनी रहेको भन्दै त्यस्तो कारोबार गरेमा कानुनी कारबाही हुने चेतावनी दिएको छ । 

(स्पष्टीकरण :  यसअघि रातोपाटीमा प्रकाशित समाचारमा प्रियंका कार्कीले भिडियो पोष्ट गरेर क्रिप्टोकरेन्सीमा मैले लगानी गरेको छु, तपाइँहरु पनि लगानी गर्नुहोस्’ भन्ने वाक्यसहितको समाचार प्रकाशन भएकामा क्षमायाचनासहित यसलाई सच्चाइएको छ । समाचारमा फोटो हुनुपर्नेमा भिडियो भएको कारण पाठक र नायिका कार्कीमाथि परेको चोटप्रति हामी क्षमाप्राथी छौँ ।)

 

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकबाट थप

रातोपाटी संवाददाता
रातोपाटी संवाददाता

‘सबैको, सबैभन्दा राम्रो’ रातोपाटी डटकम। 

लेखकबाट थप