मोटरसाइकलमा निगरानी गरेर सुन चोर्ने दाजुभाई पक्राउ

person explore access_timeचैत १६, २०७८ chat_bubble_outline0

मोटरसाइकलमा निगरानी गरेर सुन चोर्ने दाजुभाई पक्राउ परेका छन् । सिन्धुलीको सुनकोशी गाउँपालिका–६ सितलपाटी  घर भएका २४ वर्षका राजेश पाख्रीन र मनोज पाख्रीन दाजुभाई हुन् । ललितपुरको चापागाउँ बस्ने दाजुभाईलाई प्रहरीले सुन चोरेको आरोपमा पक्राउ गरेको छ ।


काठमाडौंको नरेफाँट, जडिबुटी र भक्तपुरको लोकन्थली क्षेत्रमा सुन चोरीमा संलग्न आरोपमा महानगरीय प्रहरी प्रभाग कोटेश्वरले उनीहरुलाई पक्राउ गरेको हो । चैत १३ मा काठमाडौं महानगरपालिका–३२ नरेफाँटस्थित कामख्य पेट्रोल पम्प नजिकै तिलमाया मगरको डेराबाट उनीहरुले सुन चोरेको आरोप छ ।सो चोरी अनुसन्धान गर्दै जाँदा पाख्रीन दाजुभाइले कोटेश्वर, नरेफाँट र भक्तपुरमा सुन चोर्ने गरेको थाहा भएको छ । प्रहरीले उनीहरुको साथबाट ७ लाख ५९ हजार बराबरको चोरीका गहना बरामद गरेको छ । मोटरसाइकलमा चढेर निगरानी गर्ने उनीहरु मुलगेट खुल्ला भएको घरमा पसेर चोर्ने गर्थे । मनोजले मोटरसाइकल चलाउने र राजेश पाख्रीन घरमा छिरेर चोर्ने गरेको थाहा भएको छ ।चोरीका गहना उनीहरुले बसपार्कमा लगेर सुन पसलेलाई बेच्ने गरेका थिए । उनीहरुविरुद्ध चोरी मुद्दामा अदालतबाट ४ दिनको म्याद लिएर अनुसन्धान भइरहेको महानगरीय प्रहरी परिसर काठमाडौंका एसपी दिनेशराज मैनालीले रातोपाटीलाई बताए । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।