बुधबार, २४ जेठ २०८०
ताजा लोकप्रिय

त्रिस्टलसँग आर्सनल पराजित

मंगलबार, २२ चैत्र २०७८, ०७ : ४०
मंगलबार, २२ चैत्र २०७८

प्रिमियर लिग फुटबलमा आर्सनल पराजित भएको छ । सोमबार राति भएको खेलमा आर्सनल क्रिस्टल प्यालेससँग ३–० ले पराजित भएको हो । पराजित भएसँगै आर्सनलले शीर्ष चारमा आफूलाई स्थापित गर्ने मौका गुमाएको छ । क्रिस्टलले घरेलु मैदानमा खेलको १६ औं मिनेटमा अग्रता बनाएको थियो । जिन फिलिपे माटेटाले गोल गर्दै क्रिस्टल प्यालेसलाई सुरुआती अग्रता दिलाएका थिए ।

जोर्डन एयुले २४ औं मिनेटमा गोल गर्दै घरेलु टोलीको अग्रता दोब्बर बनाए । ७४ औं मिनेटमा विल्फ्रिड जाहाले पेनाल्टीबाट गोल गर्दै क्रिस्टल प्यालेसलाई ३–० को जित दिलाए । जितसँगै क्रिस्टल प्यालेसले ३० खेलमा ३७ अंक जोडेर तालिकाको नवौं स्थानमा उक्लिएको छ । पराजित आर्सनल ५४ अंक जोडेर पाँचौं स्थानमा रहेको छ ।

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकको बारेमा

एजेन्सी
एजेन्सी
लेखकबाट थप