ad
x

युवा विद्यार्थीहरु माओवादी केन्द्रका उत्तराधिकारी हुन् : अध्यक्ष प्रचण्ड

person explore access_timeबैशाख ४, २०७९ chat_bubble_outline0

नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले युवा विद्यार्थीहरु माओवादी केन्द्रको उत्तराधिकारी भएको बताएका छन् । आइतबार अखिल क्रान्तिकारीको विस्तारित बैठकलाई सम्बोधन गर्दै अध्यक्ष प्रचण्डले युवा विद्यार्थीलाई पार्टीमा महत्वपूर्ण जिम्मेवारी दिइने र चुनावमा पनि ध्यान दिने बताएका हुन् ।


उनले युवा विद्यार्थीले माओवादी जनयुद्धमा त्याग र बलिदान र शान्ति प्रक्रियामा आएपछिको बारेमा सवै युवालाई प्रशिक्षण दिनु पर्ने बताए । जलवायु परिवर्तनको प्रभावबारे विद्यार्थी सचेत हुनु पर्ने भन्दै उनले माओवादी केन्द्रले यस्ता विषयलाई ध्यानमा राखेर पार्टीको राष्ट्रिय महाधिवेशनबाट समाजवादीको कान्तिको बाटो तय गरेको बताए । अध्यक्ष प्रचण्डले देशको राजनीतिक, संविधान र परिवर्तनको माओवादी केन्द्रले नै नेतृत्व गरेको बताए ।  कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।