आइतबार, २४ मङ्सिर २०८०
ताजा लोकप्रिय

स्थानीय निर्वाचनमा उम्मेदवारी दिएका व्यक्ति एमालेमा प्रवेश

शुक्रबार, १६ वैशाख २०७९, २० : ०५
शुक्रबार, १६ वैशाख २०७९

कास्कीको मादी गाउँपालिकामा विभिन्न दलका कार्यकर्ता नेकपा एमाले प्रवेश गरेका छन् । अटेरी अभियानबाट मादी ३ को वडाध्यक्षमा उम्मेदवारी दिएका बुद्धिप्रसाद लामिछानेसहित विभिन्न दलका कार्यकर्ताहरु  शुक्रबार एमाले प्रवेश गरेका हुन् । 

लामिछानेले स्वतन्त्र उम्मेदवारी फिर्ता लिएर मादी ३ याङ्जाकोटमा आयोजित कार्यक्रममा पार्टी प्रवेश गरेका हुन् । उम्मेदवार लामिछाने, विभिन्न पार्टीमा आबद्ध स्थानीय विजय गुरुङ, चन्द्रसिंह गुरुङ, विक्रम परियार, पूणसुब्बा गुरुङ, मकरे विक, जगत गुरुङ, तारामान अधिकारी, ऋषि पन्त, सुजन लामिछाने, धम्मे विक र गोविन्द लामिछाने एमाले प्रवेश गरेका हुन् । 

उनीहरुलाई नेकपा एमालेबाट गाउँपालिका अध्यक्ष उम्मेदवार रहेका शिवबहादुर गुरुङ (महेन्द्र), उपाध्यक्ष उम्मेदवार कल्पना गुरुङ, पार्टी प्रदेश कमिटी सचिवालय सदस्य एवं गाउँपालिका अध्यक्ष वेदबहादुर गुरुङ (श्याम)लगायतले पार्टीमा स्वागत गरेका थिए ।

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकको बारेमा

रातोपाटी संवाददाता
रातोपाटी संवाददाता

‘सबैको, सबैभन्दा राम्रो’ रातोपाटी डटकम। 

लेखकबाट थप