ad
x

दुनाटपरीको स्वादिष्ट परिकार : ‘किङ्ग्स चिकेन’

person explore access_timeबैशाख १७, २०७९ chat_bubble_outline0

रातोपाटीको खानाबार सेग्मेन्टमा आज हाम्रो टीम पुगेको छ, काठमाडौँको अनामनगर स्थित रहेको दुना टपरी रेस्टुरेन्ट । नेपाली ग्रामीण कल्चर दुना र टपरीमा खाना सर्व गरेर पाहुनाको मन जित्दै अघि बढिरहेको रेस्टुरेन्ट हो, दुना टपरी । 


नेपालमै उत्पादन भएको दुना टपरीमा नेपाली तथा विदेशी खानाको स्वाद पस्कने रेष्टुरेन्टले विशेष गरेर किङ्ग्स चिकेन, मटन तास, मोमो कम्बो, मिल कम्बोलगातका परिकार पस्कने गर्दछ । आज हामी तपाईंका लागि दुनाटपरीले पस्कँदै आएको विशेष परिकार किङ्ग्स चिकेन पस्कँदै छौँ। चिकेनका अनेकन परिकार मध्येको एउटा स्वादिष्ट परिकार हो किङ्ग्स चिकेन । खानाका पारखीहरूका लागि त यो झनै नै डिमान्डे आइटम पनि हो । किङ्ग्स चिकेन हामीले रेष्टुुरेन्टमा मात्र नभएर घरमै पनि बनाएर खान सक्छौँ । किङ्ग्स चिकेन तयार गर्न के–के आवश्यक पर्छ त !किङ्ग्स चिकेन रेसिपी (आवश्यक मात्रामा)बोनलेस चिकेन
नुन
तेल
मरिचको धुलो
टेस्टिङ पाउडर
मैदा
मकैको पिठो
स–सानो काटेको लसुन
स–सानो काटेको हरियो खुर्सानी
केचप
रेड चिल्ली ससअब, कसरी बनाउने त किङ्ग्स चिकेन ! दुनाटपरीका सेफ युवराज श्रेष्ठको किङ्ग्स चिकेनको पाककलासहितको भिडियो :

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।